Pongrác Családi Nap – egyesületi programok

Ma tartotta meg a Pongrác Közösségi Ház a Pongrác Családi Napot, melyhez két programmal társult a Pongrác Egyesület is. A jórészt gyermekeknek szóló ugrálóvár, bokszring, arcfestés, buborékshow, trambulin mellett egyesületünk önkéntesei egy kisebb akadályversenyt tartottak, valamint egyesületünk meghívására a Scylla Flight Team tartott egy drónbemutatót több fajta géppel. Ez utóbbi eseményre sajnos nagyon kevesen voltak kíváncsiak pedig az egyik kisebb drón távirányítását is ki lehetett próbálni. A drónbemutató apropóján terv szerint egy profi gép körbe repülte volna a lakótelepet egy madártávlati videó készítése céljából. Ez a programozott repülés a drón gps vezérlésének érzékenysége miatt most ugyan elmaradt, de valamikor a közeljövőben (időjárás függvényében) be lesz pótolva. Így most “csak” az egyik bemutatott drón által a játszótér fölött készített fotókat külön posztban közöljük.

Bővebb fotógaléria a drónbemutatóról a Kis-Pongrác lakótelep Facebook oldalán látható, valamint a Pongrác Családi Napról is megtekinthető egy képalbum a Pongrác Közösségi Ház Facebook oldalán.